Rugby Club Praga Praha > Pragovka v novém od značky KooGa - Made For Rugby!!!!

Pragovka v novém od značky KooGa - Made For Rugby!!!!

28.8.2007

RC Praga Praha v novém baleníRC Praga Praha v novém balení
RC Praga Praha v novém balení

RC Praga vstoupila do nové sezony a nové soutěže KB Pohár 2007 v nových dresech. Vítěz I.Ligy z minulé sezony odehrál svůj první zápas s loňským mistrem ČR Tatrou Smíchov v nových pruhovaných dresech od renomované sportovní značky KooGa - Made for Rugby. Design dresů se vrací k původnímu vzoru, který míval černožluté horizontální pruhy s černými trenkami a stulpnami ve stejných barvách.

Nové dresy jsou vyrobeny z moderního materiálu  EVAPOREX. Jedná se o vlákno vyrobené exklusivně pro firmu KooGa – Made for Rugby a navržené pro snadný odvod potu a tím pro nastolení ideálního tělesného klimatu. K odvádění potu z povrchu těla se využívá i jedinečné kombinace ventilačních zón po stranách dresu. S novým oblečením budou spokojeni především sami hráči, kteří ocení tuto technologii, zejména při vyšších teplotách. Dres se rovněž vyznačuje vysokou odolností proti poškození díky pružnosti i pevnosti v tahu. Za zmínku jistě stojí i stálost barev i po mnoha vypráních. 

Mezinárodně uznávaná značka KooGa - Made for Rugby vstupuje na český trh zcela nově a zaplňuje tak další bílé místo na rugbyové mapě světa.

V současné době KooGa – Made for Rugby sponzoruje řadu profesionálních klubů, které využívají stejnou technologii dresů jako např. Saracens, Northampton, Harlequins, Bristol, Newport, Ospreys, Edinburgh, Llanelli Scarlets, Bayonne, Albi, The Royal Navy, The Brittish Army, ale i národní mužstva jako jsou současní účastníci světového poháru ve Francii např. Fiji, Tonga, USA a Canada.     

Už nyní je možnost  pořídit si repliku RC PRAGA dres a RC PRAGA trenýrky: 

KooGa RC Praga dres         1 490,- Kč

KooGa RC Praga trenýrky    640,- Kč

KooGa RC Praga T-shirt       540,- Kč 

Možnost objednání na ; tel: 272 099 553

Ceny jsou včetně 19% DPH.

Spuštění on-line shopu www.kooga.cz dne 17/9/2007


        

Loading...

Klubové zpravodajství

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

AKCE

 

SPONZOŘI

 

 

 

 

 

Loading...

Klubové zpravodajství

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

AKCE

 

SPONZOŘI